KARIERA

Dołącz do naszego zespołu już teraz!

Snażyk Korol Mordaka to kancelaria, która łączy w sobie tradycyjne wartości utożsamiane z profesją prawniczą oraz nowoczesne podejście do doradztwa prawnego. W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi, jak: lojalność i zaufanie, profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność i efektywność, komunikacja i umiejętność pracy w zespole. Dbamy o pielęgnowanie dobrej i przyjaznej atmosfery w firmie. Do naszego zespołu staramy się pozyskiwać osoby, które legitymują się doskonałymi wynikami akademickimi oraz ciekawym doświadczeniem zawodowym. Najbardziej poszukiwani są ci, którzy przede wszystkim kierują się w pracy podobnymi wartościami i dla których doradztwo prawne to nie tylko dobra znajomość prawa, ale także umiejętność odniesienia jej do realiów gospodarczych.

Zainteresowani kandydaci proszeni są o przesłanie CV na adres email kariera@skmlegal.pl

ZESPÓŁ

To właśnie z nami będziesz współpracował:

Tomasz Snażyk

Partner Zarządzający

Tomasz Snażyk jest ekspertem w dziedzinach umów inwestycyjnych, M&A , project finance, prawie spółek, a także wdrożeń projektów R&D oraz projektów energetycznych. Na co dzień doradza inwestorom, funduszom Venture Capital oraz założycielom startup-ów.

Zobacz profil

Magdalena Korol

Partner

Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, jak również prawie mody (Fashion Law), które od kilku lat promuje i rozpowszechnia w Polsce. Zajmuje się także zagadnieniami związanymi z ochroną marki.

Zobacz profil

Katarzyna Mordaka

Starszy Prawnik

Katarzyna Mordaka jest ekspertem w prawie rynku kapitałowego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z działalnością towarzystw funduszy inwestycyjnych i funduszy inwestycyjnych, prawa papierów wartościowych oraz prawa spółek.

Zobacz profil